Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Apel Przewodniczącego Rady Gminy o powstrzymanie się mieszkańców od osobistego uczestnictwa w sesji

W związku ze zwiększającym się ryzykiem zarażenia koronawirusem COVID-19, wytycznymi Ministra Zdrowia oraz ograniczeniem dostępu
do Urzędu Gminy w Wilkowie dla interesantów, w trosce o Państwa dobro i zdrowie, proszę o powstrzymanie się mieszkańców od osobistego uczestnictwa w XIII sesji Rady Gminy w Wilkowie zwołanej na dzień 26 marca 2020 r. w Domu Kultury w Wilkowie.

 

                                                                      Przewodniczący Rady Gminy
                                                                /-/ Grzegorz Hubicki