Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Nowa informacja dla rodziców o stopniowym otwieraniu przedszkoli oraz szkół klas 1 - 3 na terenie Gminy Wilków

  1. Od 25 maja 2020 r. Publiczne Przedszkole w Wilkowie stopniowo będzie przyjmować dzieci.
  2. Pierwszeństwo w przyjęciu będą miały dzieci:
    • pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związanie z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19;
    • których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu;
    • podstawowym warunkiem przyjęcia dziecka do przedszkola jest zatrudnienie obojga rodziców i rodzica samotnie wychowującego.
  3. Zgłoszenia dziecka do przedszkola można dokonać e-mailem: lub telefonicznie.
  4. Jeżeli sytuacja ulegnie poprawie to o zasadach powrotu dzieci do Przedszkola na kolejne dni poinformujemy w późniejszym terminie poprzez stronę internetową Gminy.
  5.  Szczegółowe informacje dotyczące zasad i warunków pracy w okresie pandemii zostaną opublikowane na stronach internetowych placówek.

Powrót do stacjonarnego funkcjonowania szkół w klasach I-III nadal jest zawieszony.

Wójt Gminy Wilków
mgr Bogdan Zdyb