Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

XXVIII nadzwyczajna sesja Rady Gminy w Wilkowie 7 maja 2026 r.

 

ZAWIADOMIENIE

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym
(2025 r. poz. 1153 z późn. zm.) zwołuję XXVIII nadzwyczajną sesję Rady Gminy w Wilkowie
na dzień 7 maja 2026 r. (czwartek) o godz. 8.00
Sesja odbędzie się w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Wilkowie,
ul. Wrocławska 16.

  1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy o partnerstwie na rzecz realizacji projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej w budynku głównym szpitala w Namysłowie”.
  3. Zamknięcie obrad XXVIII sesji Rady Gminy.

 

Przewodniczący
Rady Gminy w Wilkowie
mgr inż. Radosław Kilan